Avast Premier Full İndir (2019 Sürüm + 2040 Lisans)

Avast Premier Full İndir

Avast Premier Full programı bilgisayarınız için tam virüs koruması sağlayabilen, oldukça güçlü alt yapıya sahip virüs temizleme ve casus yazılım engelleme programıdır. Virüs algılayıcı, kimlik avı hırsızlığı, sosyal medya üzerinden gönderilen web virüslerine karşı üstün casus yazılım önleme, güvenlik duvarı ve antispam modülleriyle bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi virüs programlarından birisidir.

Her gün güncellenen alt yapısıyla sistem güvenliğini en üst düzeyde korumak için arka planda sessizce otomatik güncelleme yapabilmektedir. Oyun oynarken, film izlerken veya sosyal medya görüşmeleri anında bilgisayarınızı yormadan ve sizi rahatsız etmeyecek şekilde virüs, casus yazılım taraması yapmaktadır.

Avast Premier Full

Avast Premier Özellikleri

# Alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi güvence altına alır
# Web’de sanal olarak gezinmenizi sağlar
# Riskli programları sanal olarak çalıştırmanızı sağlar
# Gerçek zamanlı anti-rootkit koruması
# Antivirüs ve casus yazılım önleme motoru
# Uzaktan arkadaşlarınızdan yardım almanıza izin verir
# Sessiz / Oyun Modu
# Akıllı Tarayıcı
# Windows 10 uyumlu

Avast Premier 2019 Full programı başlıkta belirttiğimiz gibi 2019 sürüm olup, 2040 yılına kadar lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Avast Premier Lisanslama işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Avast Premier Lisans Anahtarı

Kurulum sonrası Abonelik sekmesine üzerinden Lisans dosyası gir seçeneğine tıklayın. Avast Premier 2040 Lisans Dosyası aracını indirip yükledikten sonra Avast Premier programını 2040 yılına kadar lisanslı ve orjinal olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğum bağlantıdaki Avast Premier 2019 Key dosyası olup farklı sürümlerde çalışmayabilir. Programlar ilgili veya lisans sorunu yaşamanız durumunda yorum olarak belirtin. Alternatif key dosyası verebilirim.

Dosya Bilgileri

 • Dosya Adı: avast-premier-full.rar
 • Dil: Türkçe ve İngilizce
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Sürüm: v19.4.2374 build 19.4.4318.439
 • Üretici: Avast
 • Lisans: Full Sürüm
 • Türü: Antivirüs Programı
 • Dosya Boyutu: 347 MB
 • İndirme Bağlantısı 1

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir