AVG Internet Security 2018 Full TR İndir + Lisans Numarası

AVG Internet Security 2018 Full

AVG Internet Security 2018 Full sürümü yayınlandı. Dünyanın önde gelen AVG Technologies güvenlik şirketi tarafından hazırlanan AVG Internet Security ile sisteminizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Gerçek zamanlı virüs kontrolü özelliği sayesinde farkında olmadığınız tehditleri siz erişmeden AVG Internet Security anında yakalayabilir, USB ve DVD gibi taşınabilir aygıtları bile aynı hızda koruyabilmektedir.

Sürekli yenilenen ve gelişen bulut tabanı sayesinde virüs, fidye yazılımı, casus yazılım, rootkit, truva atı, trojan ve can sıkıcı reklam virüslerinden sonsuza denk kurtulabilirsiniz.

AVG Internet Security 2018 Türkçe Full

Özellikleri Neler

AI Tespiti

Kataloglanmamış zararlı yazılım örneklerini proaktif biçimde tespitini yapmak için bilgisayarınızda yapay zekâ kullanır.

PUA Tarayıcısı

Yanlışlıkla indirdiğiniz reklam yazılımı gibi potansiyel olarak istenmeyen uygulamaları PUA aracıyla tarayıp kontrolünü sağlar.

CyberCapture

Yeni çıkan tüm zararlı yazılımları ve saldırganları bile gerçek zamanlı olarak tespitini yapmanıza yardımcı olur.

Turbo Tarama

Gelişmiş teknolojisiyle güvenli olarak işaretlediği dosyaları sonraki tarama işleminde tekrar taranmasını atlayıp tarama işlemini ciddi oranda kısaltır.

Rahatsız Etme Modu

Siz oyun oynarken veya film izlerken AVG Internet Security bildirimlerini ve diğer dikkat dağıtan açılır pencerelerini engelleyip uzak tutar.

Sade ve şık tasarıma sahip olan AVG Internet Security ile bilgisayarınızı her zaman için daha korunaklı yapabilirsiniz. Sisteminizi yormadan çalışmaktadır. Türkçe dil desteğine sahip olan bu dosyayı sitemizden güncel versiyon olarak indirebilirsiniz. Elinizde AVG Internet Security 2018 Lisans Numarası yoksa IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3 veya 8MEH-RR6GC-KLJJD-S7DBA-N6PT7-EEMBR-ACED kodlarını kullanabilirsiniz.

Dosya Bilgileri

 • Dosya Adı: avg-internet-security-2018-full.rar
 • Dil: Türkçe ve Multilang
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Sürüm: v18.6.3983
 • Üretici: AVG Technologies
 • Lisans: Full ve Serial Key
 • Türü: Antivirüs Programı
 • Dosya Boyutu: 270 MB
 • İndirme Bağlantısı 1

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir