Bebek Geliyorum Demez 1080p Sansürsüz İndir

Bebek Geliyorum Demez 1080p indir

Bebek Geliyorum Demez 1080p filmi indirilmeye sunuldu. İzlerken kahkahalara doyacağınız yerli ve komedi içerikli Bebek Geliyorum Demez Sansürsüz filmini sitemizden 1080p yüksek kalitede, sansürsüz olarak ve tek link şeklinde bilgisayara veya tablete indirebilirsiniz.

Filmde yönetmenliği Hakan Cigaoğlu üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda ise, Başak Parlak, Cezmi Baskın, Seray Gözler ve Mehmet Ali Kaptanlar gibi isimler yer almaktadır. Bebek Geliyorum Demez filmi, IMDB puanı 4,2 olup, 1 saat 44 dakika film süresi vardır.

Bebek Geliyorum Demez Sahne 1 Bebek Geliyorum Demez Sahne 2 Bebek Geliyorum Demez Sahne 3

Bebek Geliyorum Demez Filminin Özeti

Filmde, kariyer sahibi ve hayallerinin peşinden koşan Beste’nin hamile olduğunu öğrenmesiyle değişen hayatı anlatılıyor. Kocası Alper ile mutlu bir hayata sahip olan Beste’nin en büyük arzusu yazar olmaktır. Kurumsal hayattan kurtulmak isteyen genç kadın sonunda ilk adımı atar ve bu sırada hamile olduğunu öğrenir ve hayatı tamamen değişir. Bu güzel sürpriz ilk zamanlar sadece kocasını sevindirmiş olsa da ilerleyen zamanlarda pekte öyle görünmeyecek. Genç kadının mide bulantıları ve uyku basmaları gibi komedi içeren hamilelik günleri sonrası Beste, bebeği ile hayallerine doğru gidebilecek mi?
Bebek Geliyorum Demez 1080p Sansürsüz filmini aşağıdan indirebilirsiniz. Filmle ilgili eleştirilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Dosya Bilgileri

 • Dosya Adı: bebek-geliyorum-demez-indir.rar
 • Dil: Türkçe - Yerli Film
 • Sürüm: 2018
 • Üretici: TME (The Moments Entertainment)
 • Türü: Komedi
 • Dosya Boyutu: 1.74 GB
 • İndirme Bağlantısı 1

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir