Çakallarla Dans 5 İndir Sansürsüz 1080p Full

Çakallarla Dans 5 Full indir

Çakallarla Dans 5 İndir filmi sonunda yayınlandı. 7 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren Çakallarla Dans 5 filmi ilk haftalarda gişe rekorları kırarak komedi filmi sevenlerin ilgisini çekerek büyük başarı elde etti.

Çakallarla Dans 5 Film Özeti

Hakim karşısına çıkan çakallar gurubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla, şartlı tahliye ile serbest bırakılır. Fakat bu durum bunlar için hiçte kolay olmayacak. Kayınço Gökhan’ın almış olduğu haberle hayatı alt üst olur. Gökhan’ın yıllar önce yaşadığı tek gecelik ilişkide Leyla isminde bir kızı olduğunu öğrenir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken Leyla’nın zengin ve kendini beğenmiş Sinan isminde bir erkek arkadaşı olduğunu duyunca sinir krizine girer. Gökhan bu ilişkiyi bozmak için Leyla ile Sinan’ı ayırmak ister ama bunu tek başına yapamayacağını anladığında çakallar gurubundan yardım ister. Mahkeme kararını hiçe sayan çakallar gurubu bir araya gelerek Kayınço Gökhan’ın kızını kurtarmak için çeşitli maceralara atılırlar.

Çakallarla Dans 5 Sahne 1 Çakallarla Dans 5 Sahne 2 Çakallarla Dans 5 Sahne 3

Filmin yönetmenliğini Murat Şeker üstleniyor. Başrollerini ise, Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın oynamaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz ve Şebnem Dönmez isimleri yer almaktadır.

Çakallarla Dans 5 1080p filmini sitemizden full HD kalitesinde tek link olarak indirip izleyebilirsiniz.

Dosya Bilgileri

  • Dil: Yerli Film
  • Sürüm: 2018
  • Üretici: CJ Entertainment Turkey
  • Türü: Komedi Filmi
  • Dosya Boyutu: 1,5 GB
  • İndirme Bağlantısı 1

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir