Corel Draw X7 Full İndir + Türkçe Yama + Crack

Corel Draw X7 Full İndir

Corel Draw X7 Full programı 1989 beri halen kullanılan vektörel tabanlı grafik tasarım aracıdır. Tasarımcıların, grafikerlerin ve profesyonel anlamda grafik tasarım çalışmaları yapanların ilk tercih ettiği bu yazılımın kullanım alanı oldukça geniştir. Ağırlıklı olarak masaüstü yayıncılığı, dijital baskı, matbaalar, tekstil firmaları, tabelacılar, açık hava reklamcıları ve reklam tanıtım işleriyle uğraşanların sürekli kullandığı bir programdır.

Corel Draw X7 yazılımı, tamamen matematiksel olarak tanımlanmış noktalar kullanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, herhangi bir çizgi çizebilmek için Corel DRAW’da A noktasından B noktasına düz çizgi çek demek yeterli olacaktır. Yazılım bunu o şekilde kaydeder. Fotoğraf işlem programlarında ise A1-B1; A2B2;…A20-B20 koordinatlarına nokta koy demek yeterli olur.

Corel Draw X7 Full 64 bit

Programı kullanabilmeniz için ileri düzeyde bilgi sahibi olmanız veya grafik tasarım işlerini bilmeniz gerekmez. İçerisinde profesyonelce hazırlanmış hazır şablonlar üzerinde çeşitli düzenlemeler yaparak ilgi çekici tasarımlar oluşturmanız mümkündür.

Corel Draw X7 Full Türkçe sürümdür. 32 bit ve 64 bit Windows sistemlerinde kullanabilirsiniz. Başlıkta belirttiğimiz gibi içerisinde Türkçe yama ve Corel Draw X7 Crack dosyası mevcuttur. Crack dosyasıyla uğraşmak istemeyenler DR17R28-2L5DZHC-WTQNJQX-2GSX5PS serial key kodlarını yazarak lisanslama yapabilir.

Yazılımı hemen aşağıdaki bağlantılardan yandex veya google drive bulut depolama servislerinden indirebilirsiniz.

Konuyla İlgili Aramalar

corel draw x7 full indir
corel draw x7 full
corel draw 12 full + türkçe yama + crack
corel draw x7 crack indir
corel draw x7 türkçe yama

Dosya Bilgileri

  • Dosya Adı: corel-draw-x7-full.rar
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Sürüm: v17.6.0.1021
  • Üretici: Graphic Suite
  • Lisans: Full ve Crack
  • Türü: Grafik Tasarım Programı
  • Dosya Boyutu: 2 GB
  • İndirme Bağlantısı 1 İndirme Bağlantısı 2