Corel Painter 2019 Full İndir v19.1.0.487

Corel Painter 2019 Full İndir

Corel Painter 2019 Full programı ressam, yaratıcılık tanımını büyütmeye hazır olan herkesin kullanabileceği en iyi dijital sanat stüdyosudur. Kullanıcılarına sunmuş olduğu desen kalemleri, doku fırçalar, damgalar, filtreler, doğal medya kütüphanesi, parçacıklar ve gerçekci boyamalar araçlarıyla harika resimler oluşturabilir ve portre çalışmaları yapabilirsiniz.

Corel Painter Full programıyla yapamayacağınız hiç bir şey yok. Yaratıcı çizim araçları, natural media fırçaları, görüntü klonlama özellikleri ve neredeyse sınırsız kişiselleştirme seçeneklerinin bir kombinasyonu olduğunu söyleyebilirim. Size yaratıcı ifadeler için tam özgürlük sunmaktadır. Adobe Photoshop yazılımının en iyi tamamlayıcısından birisidir.

Corel Painter 2019 Full

Otomatik Boyama Panelleri
Herhangi bir deneyim gerektirmeden herhangi bir fotoğraf açıp Auto Painting Panellerini üzerinden detayları ayarlayıp otomatik olarak boyama işlemleri yapabilirsin.

Klon Kaynağı
Klon kaynağı üzerinden resimleri, dokuları ve desenleri kullanabilirsin. Clone Source Paneli üzerinden klon kaynağını açtıktan sonra, katıştırılmış opak veya şeffaf resim üzerinde boyamaya başlayın.

Renk Seçimi
Çalışma esnasında ihtiyacınız olabilecek renkleri seçmek için Temporal Color Selector penceresini arayüzüne sabitleyip kısayol tuşlarıyla damlalıkla örnek alarak renk seçimlerini kolayca yapabilirsin.

Akış haritaları
Doğrudan boya akışına olanak sağlayacak Real Watercolor ve Particle fırçalarının yaratıcılığını en üst seviyeye yükseltmek üzere hazırlanmış dokulardır.

Damgalar
Dövme, istenmeyen izleri, çizikler, ağaçlar ve daha fazlası gibi konsept ve karakter sanat eserlerine etkili süslemeler uygulayarak boyama süresinden zaman kazanabilirsin.

Özelleştirilebilir Kullanıcı Arayüzü
Fırçaları, paletleri, filtreleri, parçacıkları, medya içeriğini, kısayol tuşlarını ve diğerlerini özelleştirerek kendinize mükemmel bir çalışma ortamı sunabilirsin.

Corel Painter 2019 programını aşağıdaki bağlantı üzerinden güncel ve full sürümünü indirebilirsin. Lisanslama ve Aktivasyon otomatik yapılmaktadır. Herhangi bir sorunda Corel Painter 2019 Crack dosyasını çalıştırarak işlemleri yapabilir veya Serial Key numarasını yazabilirsin.

Dosya Bilgileri

 • Dosya Adı: corel-painter-2019-full.rar
 • Dil: İngilizce
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Sürüm: v19.1.0.487
 • Üretici: Corel
 • Lisans: Full ve Crack
 • Türü: Resim Boyama ve Dijital Sanat Programı
 • Dosya Boyutu: 515 MB
 • İndirme Bağlantısı 1

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir