Dağ 2 Filmi Sansürsüz 1080p Tek Link İndir

Dağ 2 Sansürsüz 1080p indir

Dağ 2 Filmi 2016 yılında vizyona girmesiyle birlikte oldukça başarılı dönüşler almıştır. Dağ 2 Sansürsüz filmini sitemiz üzerinden 1080p kalitesinde tek link Blu-ray uzantısında hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Film Konusu

Aynı bölgede zorunlu askerlik yapan Oğuz ve Bekir askerlik süresinin bitmesine yakın Özel Kuvvetler Komutanlığına başvuru yapmak isterler. Bekir’in dizindeki sakatlık ve Oğuz’un kulağındaki sorun nedeniyle red cevabı alırlar. Konuşmayı duyan Veysel Gökmusa bu ikilinin başvurularının onayı yapar ve Bekir ve Oğuz’u altı yıl zor bir eğitimden geçirir bu süre içerisinde Bekir dizinden tedavi görür. Altı yıl sonra “Fırtına Getiren” kod adıyla Muhabere Arama-Kurtarma (MAK) 8 timine katılır ve IŞİD’in elinde esir tutulan Ceyda Balaban’ı kurtarmak için operasyona giderler.

Filmde başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Ufuk Bayraktar olup, Alper Çağlar da filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenmektedir.

Dağ 2 Filmi Sahne 1 Dağ 2 Filmi Sahne 2 Dağ 2 Filmi Sahne 3

Konuda yer alan filmi aşağıdaki Dağ 2 Sansürsüz İndir bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza HD kalitesinde indirebilirsiniz.

Konuyla İlgili Aramalar

dağ 2 indir
dağ 2 1080p indir
dağ 2 sansürsüz
dağ 2 filmi indir
dağ 2 sansürsüz hd

Dosya Bilgileri

  • Dosya Adı: dag-2-filmi-1080p-indir.rar
  • Dil: Yerli Film
  • Sürüm: 2016
  • Üretici: Mars Dağıtım
  • Dosya Boyutu: 1,67 GB
  • İndirme Bağlantısı 1

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir