Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj 1080p İndir

Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj 1080p filmi yayınlandı. IMDB sitesinde en iyi filmler arasında ve en yüksek puana sahip olan Esaretin Bedeli 1080p filmini sitemizden 1080p Full HD kalitesinde, Türkçe Dublaj olarak indirebilirsiniz.

The Shawshank Redemption (Esaretin Bedeli) filminde, Andy ve Red isimli iki mahkumun cezaevinde yaşadıkları hikayeyi anlatıyor. Andy Dufresne isimli genç iş hayatında oldukça başarılı ve zengin birisidir. Karısını ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan yargılanıp ömür boyu hapis cezasına çarptırılır ve Shawsank hapishanesine sevki yapılır. Hapishanede sürekli dayak, işkence ve tecavüz olayları yaşanır ama Andy gene de hayata sım sıkı bağlı ve herkese karşı iyimserdir. Böyle olması etrafındakileri de etkiler. Andy bakış açısıyla çevresinde bulunan mahkumları, parmaklıklar arkasında özgür bir yaşam olabileceğine inandırır. Andy’nin bu çabalarına ortak olacak arkadaş da edinir.

Esaretin Bedeli Sahne 1 Esaretin Bedeli Sahne 2 Esaretin Bedeli Sahne 3

Esaretin Bedeli filminin yönetmenliğini Frank Darabont üstleniyor. Oyunculuk kadrosunda ise, Tim Robbins, Morgan Freeman ve Bob Gunton isimleri yer almaktadır. Aşağıdaki Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj indir bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza bu filmi yüksek kalitede indirebilirsiniz.

Dosya Bilgileri

  • Dil: Türkçe Dublaj
  • Sürüm: 1994
  • Üretici: ABD
  • Türü: Dram
  • İndirme Bağlantısı 1

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir