Euro Truck Simulator 2 Full İndir (Türkiye Harita ve Crack)

Euro Truck Simulator 2 Full İndir

Euro Truck Simulator 2 Full oyunu oldukça başarılı kamyon sürme simülatör oyunudur. Bu oyunu sitemizden full ve güncel versiyon olarak indirebilirsiniz. Euro Trucks Simulator serisinin ikinci versiyonudur. İndirdiğiniz dosya içerisinde Fix ve Crack dosyaları mevcuttur. Euro Truck Simulator 2 indir oyunuyla oldukça eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Oyunun amacı; Birbirinden güzel tırlardan herhangi birini seçerek Avrupa bölgesinde yüklü tırla şoförlük yaparak tır sürme yeteneğinizi arttırıyorsunuz.

Oyundaki yollar tamamen gerçekçi olup, kullandığınız tırın kokpiti, direksiyonu ve göstergenin olduğu iç kısıma kadar tüm gerçekçiliğiyle oyunda yer alıyor. Oyun esnasında aracın hararet ve benzin durumunu göstergelerden takip edebiliyorsunuz ve bunlarla birlikte yolculuk esnasında silecekleri çalıştırabilir ve sağa sola bakabilirsiniz. ETS 2 oyunuyla adeta kendinizi tır koltuğunda oturuyormuş gibi hissedebilirsiniz.

ETS 2 Goruntu 1 ETS 2 Goruntu 2 ETS 2 Türkiye Haritası

Bu oyunu en güzel kılan özelliği ise, Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası dosyasının bulunmasıdır. ETS 2 Türkiye map dosyası uygulamasını indirip kullandığınızda Türkiye’de bulunan tüm şehirlere gidebilirsiniz. Peki Türkiye haritası nasıl kurulur? YKS Team Eu Turkey Map 1.33 bağlantısı üzerinden indirdiğiniz SCS dosyaları Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Map dosyasına atıp oyunu açabilirsiniz.

ETS 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

# İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8.
# İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz.
# Bellek: 2 GB RAM.
# 256 MB’dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class ve ya daha üst seviye olmalı
# Boş Alan: 4 GB HDD kullanılabilir alan.
# DirectX: 10.
# Ses: Direct-X uyumlu ses kartı

Herhangi bir sorunda yorum yaparak destek alabilirsiniz.

Önemli Not: Oyuna ilk kez giriş yapıyorsanız yeni profil oluştururken Steam Cloud sekmesindeki onay kutusunu kaldırmanız gerekir. Kaldırmazsanız ikinci kez oyunu açtığınızda çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Dosya Bilgileri

  • Dosya Adı: ets2-full.rar
  • Dil: Türkçe ve İngilizce
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Sürüm: 1.34.0.17s
  • Üretici: SCS Software
  • Lisans: Full sürüm
  • Türü: Tır Sürme Simülatör Oyunu
  • Dosya Boyutu: 3 GB
  • İndirme Bağlantısı 1