Göktaşı Filmi İndir (1080p HDTV Tek Link)

Göktaşı Filmi Full HD indir

Göktaşı Filmi İndir, Bu filmde kahkaha var! 2018 yılında vizyona giren ve gişe rekorları kıran Göktaşı filmini sitemizden 1080p kalitesinde ve HDTV yüksek kalitede bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Üstelik sansürsüz.

Göktaşı Filminin konusu; Trakya Günebakan köyünde yaşayan insanların en büyük sorunu kuraklıktır. Kuraklıktan kurtulmak isteyen köylüler en sonunda yağmur duasına çıkmaya karar verir. Dular biter bitmez tüm köy halkı gözlerini direk semaya çevirir ve yağmur beklerken hiç gökten hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Gökten yağmur beklerken göktaşı yağmaya başlar. Yurtdışından ajanlar Günebakan köyüne incelemeye gelir ve köylülere göktaşları için ciddi para teklifi yapılır. Olayı öğrenen köyün muhtarı İsmet kurnazlık yaparak köylülerin sattıkları göktaşı paralarını bağış olarak toplamaya çalışır. Köy halkı bir yandan ajanlardan fazla para almak için uğraşır bir yandan da muhtar İsmetin kurnazlıklarıyla uğraşır.

Göktaşı Filmi Sahne 1 Göktaşı Filmi Sahne 2 Göktaşı Filmi Sahne 3

İndirmeden Yüksek Kalitede İzle

Yönetmenliğini ve senaristliğini Caner Erzincan’ın üstlendiği komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise, Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuna Orhan gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Önemli Not: Arkadaşlar şuan film mega.nz ve yandex diske yüklendi. Buradan hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde alternatif linkler eklenecektir.

Dosya Bilgileri

  • Dosya Adı: göktaşı-filmi.rar
  • Sürüm: 2018
  • Üretici: CGV Mars Dağıtım
  • Türü: Komedi
  • Dosya Boyutu: 1.93 GB
  • İndirme Bağlantısı 1

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir