GTA 6 PC Full (Grand Theft Auto 6) İndir 2019

GTA 6 PC Full indir

GTA 6 PC Full oyunu Rockstar tarafından hazırlanan en başarılı aksiyon oyunlarından birisidir. Serisinin en son versiyonu olan GTA VI PC Full eski versiyonlara göre daha yenilikçi olarak karşımıza çıkacağını söyleyebilirim. Bunlardan bazıları; daha gerçek görüntü kalitesi, gerçekçi kazalar ve araçlar üzerinde performans artışıdır.

Grand Theft Auto 6 oyunu maalesef şuan için satışa sunulmadı. Yapılan duyurulara göre mayıs ayının ortalarında satışa sunulacak olan bu oyunu aynı gün indirmek isterseniz hemen aşağıda e-posta adresini doğru yazmak şartıyla yorum yapmanız yeterli olacaktır. GTA 6 PC sürümünü sizlere e-posta yoluyla tek link hızlı indirme bağlantılı şeklinde göndereceğiz.

GTA 6 Modları

Bildiğiniz gibi GTA serilerinde farklı modlar kullanıp oyuna çeşitli araçlar ve paketler ekleyebiliyorduk. Milyonlarca GTA oyuncularının şuan merakla beklediği GTA 6 serisine modlar eklenecek mi? sorusuna şuan için herhangi bir yanıt gelmedi. İlerleyen zamanlarda konuyu güncelleyip sizleri bilgilendireceğiz.

GTA 6 Sistem Gereksinimleri

* Intel İşlemci: Core i5-4460 3.2GHz.
* AMD İşlemci: FX-8350.
* Ekran Kartı (Nvidia): GeForce GTX 760.
* Ekran Kartı (AMD): Radeon R7 260X v3.
* RAM: 8GB.
* İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
* Direct X Versiyonu: DX 12.
* Sabit Disk Alanı: 55 GB.

GTA 6 Ekran Görüntüleri

adam vurma kırsal gezinti trafik kazaları tuneller

Oyun satışa sunulduğu gün bu konu tekrar güncellenerek GTA 6 Torrent linkleri ve normal hızlı indirme bağlantıları eklenecektir.

Dosya Bilgileri

  • Dosya Adı: gta-6-pc-full.rar
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Üretici: Rockstar
  • Lisans: Full Sürüm
  • Türü: Aksiyon Oyunu
  • Dosya Boyutu: 60 GB
  • İndirme Bağlantısı 1