Hababam Sınıfı Yeniden Filmi 2019 İndir / İzle 1080p

Hababam Sınıfı Yeniden Filmi 2019 İndir

Hababam Sınıfı Yeniden Filmi yayınlandı. Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın üstlendiği Hababam Sınıfı Yeniden 2019 filmini sitemizden 1080p kalitesinde izleyebilir veya bilgisayarınıza HD yüksek kalitesinde indirebilirsiniz.

İnek Şaban, Güdük Necmi, Damat Ferit, Hafize Ana, Mahmut Hoca, Halit Akçatepe ve Feridun Şavlı gibi sevdiğimiz karakterlerin oyunculuğunu yapmış olduğu klasik Hababam Sınıfı filmi yeni karakter, yeni bir jenerasyon ile tekrar vizyona girmiştir.

hababam sınıfı yeniden sahne 1 hababam sınıfı yeniden sahne 2 hababam sınıfı yeniden sahne 3 hababam sınıfı yeniden sahne 4

Hababam Sınıfı Yeniden 1080p Film özeti; eski Hababam Sınıfı filminin bir nevi canlandırılması yapılmıştır. Özel Çamlıca Lisesi karma eğitime geçince kızlar ve erkekler arasında sürtüşmeler başlar. Sınıfa yeni gelen kız öğrenciler ve hayatları yaramazlık ve tembellik üzerine kurulu olan erkek öğrencilerle arasındaki tatlı rekabet hüküm sürer. Tabiki çok eğlenceli anlara da yer alıyor! Kızlar ve erkekler birbirine meydan okurken sizlerde gülmeye hazır olun.

Hababam Sınıfı Yeniden film dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilir veya yukarıdan yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Dosya Bilgileri

  • Dosya Adı: hababam-sınıfı-yeniden-indir.rar
  • Dil: Türkçe
  • Üretici: CGV Mars Dağıtım
  • Türü: Komedi
  • Dosya Boyutu: 1,5 GB
  • İndirme Bağlantısı 1

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir