Hayvan Mezarlığı 1080p Türkçe Dublaj 2019 İndir

Hayvan Mezarlığı 1080p İndir

Hayvan Mezarlığı 1080p, geçtiğimiz günlerde vizyona giren bu film kısa sürede milyonlarca kişinin beğenisini topladı. IMDB 6,2 puana sahip olan Hayvan Mezarlığı İndir filminin 2019 sürümünü sitemizden ücretsiz olarak Türkçe dublaj ve 1080p kalitesinde indirebilir veya indirmeden izleyebilirsiniz.

Film Özeti

Creed ailesi hayatlarını mükemmel bir şekilde geçirirler. Louis ve Rachel Creed küçük kızlarıyla evlerini doğayla iç içe yaşamak için kırsal bir kesime taşırlar. Kocaman bir bahçeye sahip olan Creed ailesinin tek sorunu evlerinin hemen arkasında bulunan işlek bir otobanın olmasıdır. Aynı mahallede yaşayan insanların evcil hayvanları otobandaki kazalara kurban gitmiştir. Ölen tüm hayvanlar Creed ailesinin evinin yanında bulunan Hayvan Mezarlığına gömülmüştür. Aile bu durumdan çok endişelidir. Kısa süre içerisinde korkulan olur ve Winston Churchill ismindeki evcil kedileri bir arabanın altına kalarak can verir. Aile kedilerini Hayvan Mezarlığına gömmek ister. Bu sırada komşuları Judd’un tavsiyesi üzere Kızılderililerinden kalma eski bir mezarlığa gömerler. Aile evine döndüğünde gömdükleri kediyle evde karşılaşırlar. Kedinin karanlık sırlara sahip olan mezarlığa gömülmesi akıl almaz kötülüklerin serbest kalmasına neden olur.

Hayvan Mezarlığı Sahne 1 Hayvan Mezarlığı Sahne 2 Hayvan Mezarlığı Sahne 3

Filmin yönetmenliğini Mary Lambert üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda Dale Midkiff, Fred Gwynne, Denise Crosby, Mary Louise Wilson ve Susan Blommaert isimleri yer almaktadır.

Beklenen bu filmi aşağıdaki Hayvan Mezarlığı Türkçe Dublaj İndir linkine tıklayıp yüksek kalitede indirebilirsiniz. Film hakkındaki eleştirinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Dosya Bilgileri

 • Dosya Adı: hayvan-mezarligi-1080p.rar
 • Dil: Türkçe Dublaj
 • Sürüm: 2019
 • Üretici: Pet Sematary
 • Türü: Korku, Dram
 • Dosya Boyutu: 1,80 GB
 • İndirme Bağlantısı 1

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir