Musabbar İndir 1080p Sansürsüz 2019 Korku Filmi

Musabbar Filmi İndir

Musabbar İndir filmi yayınlandı. Cin ve korku filmi sevenlerin merakla beklediği Musabbar 1080p filmini ilk biz yayınlıyoruz. R. Engin Tutuş ve Erdal Tutuş’un yönetmenliğini yaptığı bu filmi sitemizden yüksek kalitede, sansürsüz olarak indirebilirsiniz.

Musabbar cin kavmi, bir zamanlar Hz. Süleyman’ın bünyesinde çalışmaktadır. Yalnız Hz. Süleyman’ın ölümünün sonra, Musabbar cinleri büyük bir kibre kapılarak, dünyaya hükmetmeye çalışırlar. İnsanları kullanmayla başlayıp Musabbar cin kavmi, insanlara yapmış oldukları büyü sayesinde onların yoldan çıkmasına sebep olur. Soyunun yavaş yavaş tükenmesi durumuyla karşı karşıya kalan zengin bir ağa da, bunu önlemek için Musabbar cinlerinin karısıyla münasebete girmesine müsaade eder. Bu olay sonrası dünyaya melez bir bebek gelir. Bu melez bebek Hz. Süleyman’ın soyundan herhangi bir kadınla birleşirse bu olay insanların kontrolünden çıkmasına neden olacaktır. Bu durumu öğrenen bir grup akademisyen kendilerini dahil oldukları olaylardan çıkarabilmek için canı pahasına savaş içerisine girer.

Musabbar Filmi Sahne 1 Musabbar Filmi Sahne 2 Musabbar Filmi Sahne 3

28 Şubat 2019 tarihinde yayınlanan Musabbar filminin oyuncu kadrosunda Mahmut Kemal Sarıaltun, Cemre Cansaatçi, Emine Söyler, Mustafa Diyar Demirsoy ve Reza Mollazade gibi isimler yer almaktadır.

Musabbar 1080p İndir filmini izledikten sonra film hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum olarak yapabilirsiniz.

Dosya Bilgileri

 • Dosya Adı: musabbar-filmi-indir.rar
 • Dil: Türkçe Yerli Film
 • Sürüm: 2019
 • Üretici: MC Film
 • Türü: Gerilim, Korku
 • Dosya Boyutu: 3,2 GB
 • İndirme Bağlantısı 1

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir