Yamicsoft Windows 10 Manager Full Türkçe İndir

Windows 10 Manager Full İndir

Yamicsoft Windows 10 Manager Full programı Windows 10 işletim sistemleri üzerine hazırlanmış oldukça kullanışlı bakım, onarım ve hızlandırma aracıdır. Windows 10 sistemi üzerinde kapsamlı bir analiz işlemi sonrası sistem hatalarını düzeltme, gereksiz dosyaları temizleme, güvenlik açıklarını kapatma, başlangıçta çalışan uygulamaları denetleme, ve kayıt defteri hatalı girdileri onarma gibi işlemler yapabilmektedir.

Windows 10 Manager Full Türkçe

Performans Arttırma

aracıyla Windows önyükleme menüsünü tercihinize göre yönetir veya yapılandırabilir. Başlangıç esnasında yüklü programları Windows başlatmasıyla denetleme altına alır, kötü amaçlı değişiklikleri denetler ve anında onarır. Performansı yükseltmek için sistem hizmetlerini, sürücüleri, zamanlanmış görevleri yönetir ve optimize eder.

Disk Temizleyici

Disk Analyzer aracıyla bilgisayarınıza yüklü dosyaların ve klasörlerin disk alanı kullanımını analiz ederek gereksiz ve kullanılmayan dosyaları tamamen siler. Bileşen deposu boyutunu azaltmak için WinSxS klasörünü güvenli bir şekilde temizler. Derinlemesine tarama işlemi sonrası kullanılmayan kısayolları, Windows uygulamalarını, gereksiz dosyaları, kopyalanan (Benzer) dosyaları ve geçersiz maddeleri anında tespit ederek temizleyebilir. Bu özelliği sayesinde disk alanınızdan önemli ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.


Öneri Windows 10 Full İndir Yeni ve tüm güncellemeleri tamamlanmış ISO kalıbında..


Özelleştirme

Bu özellik sayesinde Dosya Gezgini, Masaüstü, Başlat, Görev Çubuğu ve Bildirim alanını ince ayarlama yaparak sistem parametrelerini tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir dosyayı veya klasörü masaüstüne, görev çubuğuna veya başlat menüsüne sabitleyebilirsiniz.

Güvenlik

Güvenlik sekmesi üzerinden tweaks sistemi, bileşenler, UAC, oturum açma ayarları ve sistem güvenliğini artırmak için sürücülere ve programlara erişime kısıtlama getirebilirsiniz. Ayrıca dosya ve klasör şifreleme, sistem klasörlerini güvenli konuma taşıma ve dosya gizleme gibi bazı özellikleri de mevcuttur.

İnternet ayarları ve ağ bağlantılarını tek tıklamayla düzenler ve hataları onarabilir. Tweaks Microsoft Edge tarayıcı ayarları IP Switcher farklı ağ ayarları arasında kolayca geçiş işlemi yapabilir, İnternette kolay gezinti yapabilmeniz için Hosts dosyasını düzenler, kablosuz ağınızı görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Dosya Bilgileri

 • Dosya Adı: yamicsoft-windows-10-manager-full.rar
 • Dil: Türkçe ve İngilizce
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Sürüm: v3.0.6
 • Üretici: Yamicsoft
 • Lisans: Full ve Crack
 • Türü: Windows 10 Hızlandırma Programı
 • Dosya Boyutu: 16 MB
 • İndirme Bağlantısı 1 İndirme Bağlantısı 2

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir